Aktuality

Aktuální nabídka a ceník divize Mláto & Krmiva & Komodity je ke stažení zde.

OZNÁMENÍ:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

1.6. 2017
Ve středu 31. 5. jsme se zúčastnili Chovatelského dne v Roprachticích. V průběhu výstavy probíhalo ocenění nejlepších dojnic, které byly rozděleny do 7 kategorií.
Vítězným týmům jednotlivých kategorií jsme věnovali dárky z našeho krmivářského sortimentu – pivovarské kvasnice a vnadící směsi Wassermann z hobby programu.
Náš stánek navštívil i pán Jizerských hor a dokonce i vládce celé tamní oblasti – samotný Krakonoš 😊.
Fotografie z chovatelského dne si můžete prohlédnout zde.

9.5. 2017
Již tradičně jsme se zúčastnili Zemědělského dne ZAS Mžany, konaného v pátek 5. 5. ve středisku Sovětice. V rámci chovatelského dne probíhala bonitace nejlepších dojnic, které se zúčastnilo 12 předních chovatelů českého strakatého skotu z blízkého i vzdálenějšího okolí.
Po vyhodnocení vítězů jednotlivých kategorií jsme v rámci hesla „sláva vítězům a čest poraženým“ věnovali dárky jak z našeho krmivářského sortimentu – pivovarské kvasnice, tak z hobby programu – vnadící směsi Wassermann všem zúčastněným chovatelským týmům. Fotografie z chovatelského dne si můžete prohlédnout zde.

28. 3. 2017
Dne 21. 3. proběhl slavnostní výlov rybníka Komušín. Fotografie z výlovu si můžete prohlédnout zde.

28. 3. 2017
Ve dnech 23. – 26. 3. jsme se zůčastnili výstavy Rybaření konané na výstavišti v Brně. Foto z výstavy naleznete zde.

15. 3. 2017
Zástupci společnosti Mráz Agro CZ se těší na setkání s Vámi na nadcházející plodinové burze v Praze! Více zde.

27. 12. 2017
V prosinci 2016 se konal tradiční předvánoční zemědělský seminář v Chabrovicích. Se svým příspěvkem vystoupil i pan Mráz ml. Více zde.

3. 9. 2016
Náš stánek na výstavě Země Živitelka 2016 již navštíla nejen široká veřejnost a obchodní partneři ale také představitelé parlamentu a vlády ČR. Apelujeme především na podporu českého zemědělství a českých podniků. Více zde.

1. 7. 2016
Zakladatel firmy p. Mráz poskytl rozhovor médiím: “V důležité době jsem dal firmě všechno a vše se mi později vrátilo.” přečtěte si jej zde.

1. 6. 2016
Společnost Mráz Zemědělská s.r.o. zahájila žně. Pro fotografie z prvního sečení klikněte zde.

V současné době evidujeme otevřené pozice. Staňte se jedním z nás! Více informací o pracovních příležitostech najdete zde.