Úvod

Kdo jsme:

Společnost Mráz Agro CZ s.r.o. vznikla v roce 2004 transformací činností fyzické osoby pana Vladimíra Mráze, nadšeného rybáře, myslivce a chovatele z jižních Čech, který v roce 1996 jako první v České republice přišel s myšlenkou vytvoření harmonického ekosystému lidí, zvířat a přírody využitím tehdejších odpadů potravinářského průmyslu. Dal tak za vznik ryze české rodinné společnosti, která na českém trhu přetvořila dřívější odpady ve vedlejší produkty, zejména pak v hodnotná krmiva podporující zdraví a sílu zvířat. V současnosti je Mráz Agro CZ s.r.o. vedoucí společností v této oblasti na českém trhu a důraz klade především na dlouhodobá partnerství a přátelské vztahy. Více

Co děláme:

Společnost Mráz Agro CZ s.r.o. se věnuje především zpracování a obchodování s vedlejšími produkty potravinářské výroby, zejména pivovarnictví, sladařství, cukrovarnictví, lihovarnictví a dalších. Ve vlastním výrobním závodě pak také sušení pivovarských kvasnic, potravinářské a zemědělské výrobě a produkci modifikovaných škrobů. V neposlední řadě také obchodujeme se zemědělskými komoditami. Naši obchodní zástupci, spolupracující s předními výživáři a vědeckými ústavy v ČR a jsou také vždy připraveni pomoci s optimalizováním krmných dávek přímo na míru. Více

Aktuality:

Letošní výstava Země živitelka pro nás byla mimořádně úspěšná, obdrželi jsme ocenění Zlatý klas za krmivo pro spárkatou zvěř Hubertin. Více si přečtěte zde..

V současné době evidujeme několik otevřených pozic. Staňte se jedním z nás! Více informací o pracovních příležitostech najdete zde.

Zakladatel firmy p. Mráz poskytl rozhovor médiím: “V důležité době jsem dal firmě všechno a vše se mi později vrátilo." přečtěte si jej zde.

Archiv Aktualit