Úvod

Kdo jsme:

Společnost Mráz Agro CZ s.r.o. vznikla v roce 2004 transformací činností fyzické osoby pana Vladimíra Mráze, nadšeného rybáře, myslivce a chovatele z jižních Čech, který v roce 1996 jako první v České republice přišel s myšlenkou vytvoření harmonického ekosystému lidí, zvířat a přírody využitím tehdejších odpadů potravinářského průmyslu. Dal tak za vznik ryze české rodinné společnosti, která na českém trhu přetvořila dřívější odpady ve vedlejší produkty, zejména pak v hodnotná krmiva podporující zdraví a sílu zvířat. V současnosti je Mráz Agro CZ s.r.o. vedoucí společností v této oblasti na českém trhu a důraz klade především na dlouhodobá partnerství a přátelské vztahy. Více

Co děláme:

Společnost Mráz Agro CZ s.r.o. se věnuje především zpracování a obchodování s vedlejšími produkty potravinářské výroby, zejména pivovarnictví, sladařství, cukrovarnictví, lihovarnictví a dalších. Ve vlastním výrobním závodě pak také sušení pivovarských kvasnic, potravinářské a zemědělské výrobě a produkci modifikovaných škrobů. V neposlední řadě také obchodujeme se zemědělskými komoditami. Naši obchodní zástupci, spolupracující s předními výživáři a vědeckými ústavy v ČR a jsou také vždy připraveni pomoci s optimalizováním krmných dávek přímo na míru. Více

Aktuality:

Dne 14. 9. 2017 jsme se již tradičně zúčastnili chovatelského dne v Opařanech, kde probíhala Národní výstava českého strakatého skotu. Více si přečtěte zde..

Letošní výstava Země živitelka pro nás byla mimořádně úspěšná, obdrželi jsme ocenění Zlatý klas za krmivo pro spárkatou zvěř Hubertin. Více si přečtěte zde..

V současné době evidujeme několik otevřených pozic. Staňte se jedním z nás! Více informací o pracovních příležitostech najdete zde.

Archiv Aktualit