Aktuality

4.8.2019
Zveme Vás na tradiční odborný seminář “Otázky současného zemědělství a krmivářství”. Více o programu naleznete zde.

6.11.2018
O podpoře českých firem jednal v sídle společnosti Mráz Agro CZ v rámci návštěvy Jihočeského kraje i Ing. Jan Bartošek, poslanec parlamentu ČR. Foto zde.

10.8.2018
I letos jste nás mohli navštívit na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích v pavilonu T1. Foto z výstavy si můžete prohlédnout zde. V rámci výstavy jsme již druhým rokem pořádali odborný seminář na téma Otázky současného zemědělství a krmivářství. Fotografie zde.

Chovatelský den Mžany
V pátek 18. 5. 2018 jsme se zúčastnili chovatelského dne Mžany ve středisku Sovětice. V rámci chovatelského dne probíhala bonitace nejlepších dojnic, které se zúčastnilo 16 předních chovatelů českého strakatého skotu z celé České republiky.
Všem zúčastněným chovatelským týmům jsme věnovali dárky, a to jak z našeho krmivářského sortimentu (pivovarské kvasnice), tak z hobby programu (vnadící směsi pro kaprovité ryby Wassermann a Naturmin pro nosnice). Fotografie z chovatelského dne si můžete prohlédnout zde.

Chovatelský den Opařany
Ve čtvrtek 24. 5. 2018 proběhl jubilejní 20. ročník chovatelského dne v Opařanech. O titul nejlepší dojnice se ucházelo 18 chovatelských týmů, kterým jsme také věnovali dárky z našeho krmivářského sortimentu i z hobby programu.😊
Fotografie z chovatelského dne si můžete prohlédnout zde.

21.2.2018
Zúčastnili jsme se rybářského veletrhu For Fishing 2018 v Praze Letňanech, kde jsme představili především naše návnady pro kaprovité ryby s obsahem pivovarských kvasnic Wassermann. Foto z výstavy naleznete zde.

9.1.2018
Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme na odborný seminář na téma „Nové technologie v posklizňové úpravě a skladování obilovin v USA a Evropě” – pozvánka zde.

18.10.2017
Chovatelský den Opařany
Dne 14. 9. 2017 jsme se již tradičně zúčastnili chovatelského dne v Opařanech, kde probíhala Národní výstava českého strakatého skotu. Všem vystavujícím chovatelům jsme věnovali dárky z našeho sortimentu, a to pytel pivovarských kvasnic a něco z hobby programu. Na našem stánku jsme představili nová doplňková krmiva Nutribos a Melabos s obsahem chráněné močoviny pro podporu bachorové mikroflóry přežvýkavců. Foto z chovatelského dne si můžete prohlédnout zde.

10.8.2017
Letošní výstava Země živitelka pro nás byla mimořádně úspěšná, obdrželi jsme ocenění Zlatý klas za krmivo pro spárkatou zvěř Hubertin. Mimo prezentace naší společnosti na stánku v pavilonu T1, jsme během výstavy uspořádali odborný seminář na téma „Využití vedlejších produktů potravinářství a další moderní trendy v zemědělství“. Foto z výstavy i semináře naleznete zde.

1.6. 2017
Ve středu 31. 5. jsme se zúčastnili Chovatelského dne v Roprachticích. V průběhu výstavy probíhalo ocenění nejlepších dojnic, které byly rozděleny do 7 kategorií.
Vítězným týmům jednotlivých kategorií jsme věnovali dárky z našeho krmivářského sortimentu – pivovarské kvasnice a vnadící směsi Wassermann z hobby programu.
Náš stánek navštívil i pán Jizerských hor a dokonce i vládce celé tamní oblasti – samotný Krakonoš 😊.
Fotografie z chovatelského dne si můžete prohlédnout zde.

9.5. 2017
Již tradičně jsme se zúčastnili Zemědělského dne ZAS Mžany, konaného v pátek 5. 5. ve středisku Sovětice. V rámci chovatelského dne probíhala bonitace nejlepších dojnic, které se zúčastnilo 12 předních chovatelů českého strakatého skotu z blízkého i vzdálenějšího okolí.
Po vyhodnocení vítězů jednotlivých kategorií jsme v rámci hesla „sláva vítězům a čest poraženým“ věnovali dárky jak z našeho krmivářského sortimentu – pivovarské kvasnice, tak z hobby programu – vnadící směsi Wassermann všem zúčastněným chovatelským týmům. Fotografie z chovatelského dne si můžete prohlédnout zde.

28. 3. 2017
Dne 21. 3. proběhl slavnostní výlov rybníka Komušín. Fotografie z výlovu si můžete prohlédnout zde.

28. 3. 2017
Ve dnech 23. – 26. 3. jsme se zůčastnili výstavy Rybaření konané na výstavišti v Brně. Foto z výstavy naleznete zde.

15. 3. 2017
Zástupci společnosti Mráz Agro CZ se těší na setkání s Vámi na nadcházející plodinové burze v Praze! Více zde.

27. 12. 2017
V prosinci 2016 se konal tradiční předvánoční zemědělský seminář v Chabrovicích. Se svým příspěvkem vystoupil i pan Mráz ml. Více zde.

3. 9. 2016
Náš stánek na výstavě Země Živitelka 2016 již navštíla nejen široká veřejnost a obchodní partneři ale také představitelé parlamentu a vlády ČR. Apelujeme především na podporu českého zemědělství a českých podniků. Více zde.

1. 7. 2016
Zakladatel firmy p. Mráz poskytl rozhovor médiím: “V důležité době jsem dal firmě všechno a vše se mi později vrátilo.” přečtěte si jej zde.

1. 6. 2016
Společnost Mráz Zemědělská s.r.o. zahájila žně. Pro fotografie z prvního sečení klikněte zde.

V současné době evidujeme otevřené pozice. Staňte se jedním z nás! Více informací o pracovních příležitostech najdete zde.