Krmné suroviny rostlinného původu
Vedlejší produkty
Sušené kvásky To nejlepší pro vaše pečivo Sušené kvásky Vakování, silážování a konzervace Moderní technologie Budoucnost vychází z minulosti Válcové sušení Aby se za nás děti nemusely stydět Farma Radomyšl Vaše soukromé rybářské útočiště Revír Komušín

Odpadová řešení

Vytvořte z odpadu cennou komoditu.

Řešíte ve vašem podniku otázku odpadů či vedlejších produktů? Nejste spokojeni se současným stavem? Obraťte se na nás. Společnost Mráz Agro je významným evropským zpracovatelem vedlejších produktů a odpadů zejména rostlinného původu. Ročně zpracujeme více než 300 000 tun pouze vedlejších produktů potravinářského průmyslu. Tedy více než 30 plně naložených kamionů denně. Mezi naše hlavní partnery patří producenti alkoholických nápojů, výrobci biopaliv, cukru nebo například škrobů, a to od těch nejmenších po ty největší.

V Mráz Agro věříme, že každý odpad představuje příležitost. Jednou z nejdůležitějších složek je i další výzkum a vývoj. V roce 2021 jsme v Batelově u Jihlavy otevřeli jedno z nejmodernějších center válcového sušení a modifikace tekutých materiálů či viskózních suspensí v Evropě. Součástí provozu je i plně vybavená laboratoř.

Centrální nákup
Vladimír Mráz
Tel: +420 732 969 000
vladimir.mraz.ml@mrazagro.cz