Vedlejší produkty rostlinného původu
Krmiva
Sušené kvásky Suroviny pro potravinářtví Potraviny Vakování, silážování a konzervace Moderní technologie Budoucnost vychází z minulosti Válcové sušení Hospodaříme srdcem Farma Radomyšl Vaše soukromé rybářské útočiště Revír Komušín

Suchá krmiva

Pivovarské kvasnice Mráz Agro®
100% čisté pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae). Obsahují vysoké množství dusíkatých látek a aminokyselin. Na rozdíl od jiných krmných kvasnic se jedná o jediné kvasnice, které obsahují chmelové kyseliny (hořké kyseliny humulon a ß-hořké kyseliny lupulon).

Pivovarské mláto granulované
Vedlejší produkt pivovarnictví s vysokým obsahem dusíkatých látek, který se skládá ze zbytků sladu, nesladovaných obilovin a jiných škrobnatých výrobků, které mohou obsahovat určité částice chmelu. Upraveno granulací.

Krmné kvasnice
Doplňkové krmivo s vysokým obsahem dusíkatých látek, obsahující biomasu mikroorganismů kvasinek Saccharomyces cerevisiae, kultivované na lihovarských výpalcích.

Sladový květ
Bílkovinně stimulační krmná surovina vznikající při klíčení sladovnických ječmenů sestávající se z kořínků a klíčků. Může obsahovat i jemný podíl obilovin, slupek a malá zrna sladu.

Zlomkový a zadní ječmen
Vedlejší produkt sladovnictví. Jedná se o prosev sladovnického ječmene, který vzniká při jeho čištění.

Cukrovarské řízky granulované
Vedlejší produkt cukrovarnictví s vysokým obsahem lehce stravitelné vlákniny, získaný lisováním cukrovarských řepných řízků.

Kukuřičné výpalky DDGS
Vedlejší produkt výroby bioetanolu. DDGS obsahují vysoký podíl dusíkatých látek pocházející z kukuřice i použitých kvasinek typu Saccharomyces.

Vojtěška granulovaná
Granulovaná vojtěška setá je pro svůj vysoký obsah dusíkatých látek, vhodnou strukturu vlákniny a obsah minerálních látek velmi vhodným komponentem do krmiv pro prasata a skot všech kategorií.

Extramix® Kvasnice
Kompletní bílkovinné doplňkové krmivo s vysokou stravitelností a účinností pro přežvýkavce s výrazným obsahem nejkvalitnějších pivovarských kvasnic Mráz Agro®.