Vedlejší produkty rostlinného původu
Krmiva
Sušené kvásky Suroviny pro potravinářtví Potraviny Vakování, silážování a konzervace Moderní technologie Budoucnost vychází z minulosti Válcové sušení Hospodaříme srdcem Farma Radomyšl Vaše soukromé rybářské útočiště Revír Komušín

Hobby sortiment

Wassermann®
Sortiment vnadících krmných směsí pro sportovní rybáře, založených na kvalitních pivovarských a sladařských produktech z předních českých pivovarů a sladoven.

Hubertin®
Doplňková granulovaná krmná směs pro spárkatou zvěř přispívající ke zlepšení kondice, vitality a zdravotního stavu, s pozitivním vlivem na parožení. Hubertin® byl vyvinut s předními odborníky oddělení výživy zvířat Výzkumného ústavu živočišné výroby v Praze Uhříněvsi na jedné straně, a profesionálními lovci, myslivci a chovateli na straně druhé. Na výstavě Země živitelka získal ocenění Zlatý klas.

Natur-Min®
Řada minerálně bílkovinných koncentrátů určených především pro slepice a ostatní drůbež s obsahem 30 % pivovarských kvasnic Mráz Agro®.

Proteo®
Řada krmiv Proteo® je určena pro chovatele holubů a dalších druhů ptactva. Složením vychází zejména z kvalitních pivovarských kvasnic Mráz Agro®.

E-shop Mráz Agro CZ
Veškerý hobby sortiment v malém balení můžete objednávat okamžitě z našeho e-shopu.