Vedlejší produkty rostlinného původu
Krmiva
Sušené kvásky Suroviny pro potravinářtví Potraviny Vakování, silážování a konzervace Moderní technologie Budoucnost vychází z minulosti Válcové sušení Hospodaříme srdcem Farma Radomyšl Vaše soukromé rybářské útočiště Revír Komušín

Vakování a konzervace

Pravidelné a dlouhodobé zkrmování vedlejších produktů je klíčem k úspěchu. Silážování v jámě již dlouho není jediným způsobem, jak uchovávat kvalitní krmiva a bránit jejich znehodnocení v čase. Od počátku naší cesty pracujeme na zdokonalování konzervace vedlejších produktů tak, aby při jejich dlouhodobém používání jejich kvalita zůstala nejen zachována, ale nadále rostla. Řešíte kvalitu a konzervaci krmiv? Chcete si zajistit dostatek krmiva na delší období? Naši odborníci vám pomohou vybrat tu nejlepší možnost přímo pro vaši farmu. Za zvýhodněné ceny zajistíme kompletní balíček od produktu, vakování i konzervantu. Stačí vybrat vhodné místo na vaší farmě. O zbytek se postaráme my.

Truck Bagger – Moderní metoda ukládání vlhkých vedlejších produktů, zejména pivovarského mláta, přímo z vozu. Díky přímému vakování nepřijde sterilní materiál do kontaktu s žádnou nežádoucí látkou. I bez použití konzervantu lze uchovat produkt ve vaku čerstvý několik měsíců, jak dokázala studie a pokus výzkumného ústavu živočišné výroby, který probíhal v průběhu několika extrémně horkých měsíců.

New Truck Bagger – Nejen ke konzervaci vlhkých materiálů s vyšší sušinou slouží tento nejmodernější způsob vakování krmiv přímo z vozu. Návěs s posuvnou podlahou je vybaven šnekovým vakovacím adaptérem, který umožňuje i připojení jednoduchého zařízení dávkující konzervant. Takto vybavené návěsy Mráz Agro slouží ke konzervaci nejen pivovarského mláta, ale i cukrovarnických či škrobárenských vedlejších produktů. Díky možnosti kontinuálního nakládání materiálu jej lze využít jako samostatnou vakovací jednotku pro efektivní konzervaci 60-75 metrových vaků.