Vedlejší produkty rostlinného původu
Krmiva
Sušené kvásky Suroviny pro potravinářtví Potraviny Vakování, silážování a konzervace Moderní technologie Budoucnost vychází z minulosti Válcové sušení Hospodaříme srdcem Farma Radomyšl Vaše soukromé rybářské útočiště Revír Komušín

Řešení vedlejších produktů

Každý produkt představuje příležitost

Řešíte ve vašem podniku otázku vedlejších či druhotných produktů? Nejste spokojeni se současným stavem? Obraťte se na nás. Společnost Mráz Agro je významným evropským zpracovatelem vedlejších produktů a odpadů zejména rostlinného původu. Ročně zpracujeme více než 300 000 tun pouze vedlejších produktů potravinářského průmyslu. Tedy více než 30 plně naložených kamionů denně. Mezi naše hlavní partnery patří producenti alkoholických nápojů, výrobci biopaliv, cukru nebo například škrobů, a to od těch nejmenších po ty největší.

Mráz Agro – Jednička ve zpracování vedlejších produktů rostlinného původu

V Mráz Agro věříme, že každý produkt představuje příležitost, a to i ten, který není primárním cílem vašeho výrobního procesu. Jednou z nejdůležitějších složek je i další výzkum a vývoj. V roce 2021 jsme v Batelově u Jihlavy otevřeli jedno z nejmodernějších center válcového sušení a modifikace tekutých materiálů či viskózních suspensí v Evropě. Součástí provozu je i plně vybavená laboratoř.

Pro konzultaci a návrh řešení nás kontaktujte

Vladimír Mráz
Tel: +420 732 969 000
vladimir.mraz.ml@mrazagro.cz