Vedlejší produkty rostlinného původu
Krmiva
Sušené kvásky Suroviny pro potravinářtví Potraviny Vakování, silážování a konzervace Moderní technologie Budoucnost vychází z minulosti Válcové sušení Hospodaříme srdcem Farma Radomyšl Vaše soukromé rybářské útočiště Revír Komušín

O našich krmivech

Již naši prarodiče se chovali jako řádní hospodáři a ve své domácnosti vždy pečlivě zužitkovali vše, co mohlo své využití najít znovu a jiným způsobem. Naším cílem je v této tradici pokračovat. Vedlejší produkty rostlinného původu jsou nenahraditelným a kvalitním zdrojem vitamínů, bílkovin a dalších hodnotných látek, vhodných pro širokou škálu hospodářských zvířat. Pečlivě zvolenou krmnou dávkou se dá v živočišné výrobě dosáhnout nadstandardních výsledků za velmi výhodných cen a trvale optimalizovat ekonomiku podniku.

Na kvalitu všech námi dodávaných produktů si klademe ty nejvyšší nároky. Suroviny, z nichž vedlejší produkty vznikají jsou jako potravinářské materiály pod neustálým dohledem. To se odráží i na kvalitě a vlastnostech produktů druhotných. Jsme držiteli certifikátů GMP+, ISCC či BIO. Většina našich produktů je dodávaná v režimu NON-GMO. Společnost Mráz Agro je zároveň iniciátorem národní i evropské charty udržitelné výroby krmiv.

Za kvalitu ručíme svým jménem.

Mgr. Vladimír Mráz ml.
Výkonný ředitel
Syn zakladatele společnosti Mráz Agro